قیمت تاور کرین :

تاور کرین ها همچون تناژ ها و مدل هایشان که تنوع زیادی دارند قیمت های متنوع و متفاوتی هم دارند ،افرادی که در رابطه با قیمت تاور کرین تحقیق میکنند معمولا یا رشته تحصیلی یا شغلشان مرتبت با صنعت ساختمان میباشد یا حداقل شناخت پایه و سطحی از دستگاه تاور کرین یا همان جرثقیل های برجی دارند .

اما اگر شما به دنبال اطلاعات بیشتری در زمینه قیمت تاور کرین و یا مشخصات فنی هستید میتوانید با کارشناسان  گروه مهندسی امجدیان تماس حاصل فرمایید.

افرادی  که این دستگاه را به خوبی میشناسند از با ارزش بودن تاور کرین این ماشین آلات ساختمانی غول پیکر و جذاب مطلع هستند .همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد قیمت گذاری تاور کرین به چند اصل مهم بستگی دارد:

1-مدل تاور کرین

2-سال ساخت تاور کرین

3-تناژ و قدرت باربرداری تاور کرین

4-طول بازوی تاور کرین

5-سالم بودن قطعات تاور کرین

عوامل  بسیار زیاد دیگری روی قیمت گذاری تاور کرین و همینطور قیمت نهایی تاور کرین تاثیر گذار هستند که در این مقاله به چند موردی اشاره کردیم :

حمل و نقل تاور کرین :

انتقال تاور کرین از محل خریداری شده تا محل پروژه ،هزینه حمل و نقل بستگی به شرکت فروشنده و محل اسقرار دستگاه توسط خریدار دارد . البته گاها بعضی از شرکت های فروشنده هزینه حمل و نقل تاور کرین را به عنوان اشانتون برای خیردار در نظر میگیرند.

نصب و اره اندازی تاور کرین :

نصب و راه اندازی تاور کرین که معمولا توسط شرکت فروشنده انجام میشود هزینه جدا گانه ای است که باید به آن توجه شود ،دستمزد نصب و را اندازی تاور کرین معمولا سلیقه ای می باشد و بستگی به نظر نصاب و شرکت دارد .

هزینه قطعات اضافی و خارج استاندارد تاور کرین :

هزینه قطعات اضافی تاور کرین مربوط به قطعات ارتفاعی تاور کرین کرین میشود ،(سکشن تاور کرین ) تاور کرین ها معمولا یک ارتفاع مشخص و استانداری دارند همونطور که در کاتالوگ تاور کرین مشخصات آن درج شده است

برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید

گاهی در یک پروژه ارتفاع بیشتر از حد استاندارد تاور کرین مورد نیاز است به همین خاطر از سکشن تاور کرین برای اضافه کردن ارتفاع دستگاه استفاده میکنند .سکشن تاور کرین با توجه به مدل و تناژ تاور کرین قیمت های متفاوتی دارند و در رقم نهایی تاور کرین تاثیر چشم گیری خواهند داشت .

کمربند تاور کرین :

کمربند تاور کرین برای استادگی تاور کرین از آن استفاده میشود. زمانی که افزایش ارتفاع داده یشود یعنی زمانی که به  تاور کرین بیشتر از حد استاندارد خودش ارتفاع اضافه میکنیم از قطعه ای به نام کمر بند استفاده میکینم و دستگاه را به سازه متصل میکنیم تا از سقوط تاور کرین در هنگام باربرداری جلو گیری کنیم .

بیمه تاور کرین :

تاور کرین دستگاهی است که خطرات بسیار زیادی در اطرافش وجود دارد از زمان انتقال و جابه جایی دستگاه گرفته تا زمان استفاده از آن ،خطراتی که همواره برای اشخاص که با دستگاه در ارتباط هستند و یا خود دستگاه  در حین کار کردن وجود دارد. پس بیمه یکی از مسائل بسیار مهم در زمان خرید تاور کر ین میباشد.

قیمت اجاره تاور کرین :

یک راه دیگر برای کسانی که بودجه خرید تاور کرین ویا تمایلی به خرید تاور کرین را ندارند وجود دارد (اجاره تاور کرین)،اجاره تاور کرین یکی از راه هایی است که معمولا هزینه کمتری برای مجری پروژه دارد البته برای پروژه هایی که ساخت آن ها مدت زمان زیادی برای تکمیل آنها احتیاج است اجاره تاور کرین بصرفه نیست و خرید تاور کرین پیشنهاد میشود .قیمت اجاره تاور کرین بستگی به تناژ،مدت زمان اجاره سال ساخت و ارتفاع تاور کرین دارد .

قیمت تاور کرین 6 تن

قیمت تاور کرین 25 تن

قیمت تاور کرین 3

قیمت تاور کرین 10 تن

وقیمت تاور کرین 12 تن باهم متفاوت است

جهت مشاوره خرید و یا اطلاعات بیشتر از نحوه تهیه تاور کرین سالم و بدون نقص میتوانید با مشاوران گروه مهندسی امجدیان تماس حاصل فرمایید 

لطفا ما را در آپارات  دنبال کنید 

قیمت تاور کرین
قیمت تاور کرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید