خرید تاور کرین :

همانطور که میدانید امروزه تاورکرین یکی از ملزومات ساخت و ساز برج ها و ساختمان های بزرگ شده است به گونه ای که یکی از مهمترین ابزار های کارگاهی شناخته شده است .بعد از برسی پروژه و تصمیم گیری برای خرید تاورکرین نوبت به تصمیم گیری و بررسی در مورد نوع جرثقیل برجی میباشد که با در نظر گرفت نوع احتیاج و قدرت باربرداری انتخاب مدل تاور کرین صورت میگیرد.جانمایی تاور کرین قدم بعدی است که مهندسان پروژه باید به آن بپردازند که این مرحله بسیار حساس بوده و حتما باید از یک متخصص مشاوره گرفت .

گروه مهندسی امجدیان در تجربه چندین ساله در زمینه مشاوره و کارشناسی دستگاه بصورت کاملا حرفه ای میباشد. در صورت نیاز به کارشناسی دستگاه با ما تماس حاصل فرمایید.

تحقیق در مورد فروشنده تاورکرین خود معقوله ی جدایی است که حتما باید برای آن وقت صرف کرده . تاورکرین حتما باید از مراکز معتبر و یا نمایندگی ها خریداری شود،اما به علت تحریم ها جرثقیل های برجی در ایران نمایندگی ندارند بنابراین حتما باید از فروشنده های معتبر دستگاه را خریداری کنید .

شما میتوانید با گروه مهندسی امجدیان که تجربه چندین ساله در زمینه خدمات تاورکرین و آسانسور کارگاهی را دارند تماس حاصل فرمایید.

خرید تاورکرین :

خرید دستگاه با کیفیت یکی از کار های بسیار مهم است که در پروژه ها صورت میگیرد و کسی که کارشناس دستگاه تاور کرین است مسئولیت بسیار سختی را بر عهده دارد زیرا کوچکترین بی احتیاطی چه در امر خرید و چه در ار نصب تاورکرین میتواند ضرر های مالی و جانی بسیار زیادی را به همراه داشته باشد .تاور کرین در صورت سالم نبودن و غیر استاندارد بودن میتواند در صد ها متر ارتفاع سقوط کند و خسارات جبران نا پذیری را به بار آورد .

شرکت مهندسی امجدیان با چندین دهه سابقه درخشان مستمر در زمینه ی خدمات تاور کرین و به کار گیری صد ها نفر متخصص در این زمینه به عنوان شرکت خصوصی معتبر در این زمینه شناخته شده است . یکی از محصولات این شرکت تاور کرین پتن فرانسه میباشد.که جز بهترین و قدیمیترین تاورکرین های موجود در سطح جهان میباشد.و از لحظ کیفی از سطح بالایی برخوردار است.

خرید تاور کرین کارکرده:

به علت تحریم و تورم قیمت های تاورکرین ها بسیار بالا می باشند . سازندگان و پیمانکاران اغلب قادر به هزینه کردن جهت خرید تاور کرین نو و صفر نمی باشند و معمولا ترجیح میدهند که از تاور کرین های کار کرده و دست دوم استفاده کنند و معمولا خواهان تاور کرین های هستند که سال ساخت قدیمی دارند زیرا این نوع دستگاه ها از نظر قیمت مغرون به صرفه تر هستند .تاور کرین ها ی دست دوم به علت کارکرد در پروژه ها ی قبلی و یا رعایت نکردن اپراتور در نوع کارکرد دستگاه برخی از قطعات دچار خرابی و یا از کار افتادگی می شوند که در زمان خرید تاوکرین حتما باید به برخی از نکات توجه کنید و یا اگر خودتان تجربه کافی ندارید از یک کارشناس در این زمینه کمک بگیرید.

تاور کرین
توضیحات تاور کرین
درصورت نیاز به بازدید از پروژه و یا مشاوره جهت خرید دستگاه می توانید با کارشناسان گروه مهندسی امجدیان تماس حاصل فرمایید.

قطعاتی که در هنگام خرید تاور کرین باید  به آنها توجه کرد :

تمامی قطعاتی که دارای الکترومتور هستند شامل :

الکترو موتور شاریوت

الکتروموتور قلاب

الکترومتور گردان

و تمام قطعات متحرک که دارای ترمز می باشند را مورد بررسی قراردهید .

تمامی اتصالات بدنه

سکشن ها ی تاور کرین :دقت کنید شکستگی در پین و پیچ ها و تغیییر شکل وجود نداشته باشد.

پایه (استراکچر)

جک ، پمپ ،کاج (قطعات ارتفاعی)تاورکرین میباشند .

کله قندی،فلش،کنفلش،سیم بکسل ،میل مهاری ها،کابل و تمام اتصالات

قطعات تعمییر شده :

گاهی در اثر کارکرد زیاد تاورکرین یا در هنگام مونتاژ و دمونتاژ دستگاه بعضی از قطعات جرثقیل دچار آسیب دیدگی میشوند . قطعات برقی تاورکرین که در اثر کارکرد بالا به خصوص در تاور کرین ها ی قدیمی حتما باید قبل از استفاده مجددا برای پروژه جدید مورد برسی قرار گیرد و از بدون نقص بئدن قطعات اطمینان حاصل کنید.سکشن ها ی تاورکرین از دیگر قطعاتی هستند که در پروژه ها زمان مونتاژ و یا دمونتاژ به آنها آسیب وارد میشوند و معمولا در قسمت های که به وجود می آید جوشکاری صورت میگیرد خریداران در زمان خرید حتما باید به این قسمت ها ی آسیب دید و نوع ترمیم این قسمت ها توجه کنند.

گروه مهندسی امجدیان معتبرترین مرکز اجاره تاورکرین ،خرید و فروش تاور کرین و ارائه دهنده کلیه خدمات از قبیل تعمیرات تاور کرین ،سرویس و نگهداری تاور کرین ،مشاوره خرید ،جانمایی تاورکرین ، نصب تاور کرین ،دمونتاژ تاور کرین میباشد .میتوانید جهت  هرگونه مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید 

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید